Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Podgląd służb

Podgląd służb 2018/05/04 20:21 #35288

• Bolcio
  • Bolcio Avatar
  • Preppers Platinum
  • Otrzymane podziękowania 599
Uważajcie co piszecie bo forum jest na "podglądzie "służb jako organizacja dysponująca określoną ilością broni "takiej "czy innej ale dla nich to nie ważne .Jesteśmy poniekąd forum militarnym bo braliśmy udział w rozmowach z MONEM odnośnie akcesu w ich struktury a taka jest prawda czego nie da się zaprzeczyć.Pozdrawiam i daję pewne rzeczy pod rozwagę.Oficjalnie powiem pewnym panom na forum "nie macie się czego bać"jesteśmy organizacją pokojową więc podsłuch niczego tu nie zmieni.
Uważaj! Komu podajesz rękę !!!!
Ostatnio zmieniany: 2018/05/04 22:51 przez Bolcio.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Chemik, softnet

Podgląd służb 2018/05/05 03:03 #35292

• luki247
  • luki247 Avatar
  • Preppers Expert
  • Otrzymane podziękowania 54
wiesz jak może wyglądać ten podgląd ? Jestem pracownikiem takich służb, dowolnych. Kurde, nic się nie dzieje, zaraz mnie szef znowu..."powie słowo boże" że nic nie robię, nie mam informatorów i żadnego poważnego tropu. A gdyby tak napisać meldunek informacyjny na jakąś grupę osób w necie (trafia akurat tutaj), że mam informacje, jeszcze nie potwierdzone, że ta grupa planuje zbierać broń i możliwe że jej użyje. Mój informator oczywiście nie kłamie- przecież to ja sam- biegnę z tym do szefa, coś się dzieje, mówię, że ta grupa to tak na poważnie coś szykować może...wszczynamy obserwacje, w międzyczasie dostaję kolejne meldunki które sam napisałem. szef widzi że coś robię, ja ściemniam że coś robię i po jakimś czasie zamykam obserwacje bo nic nie znalazłem...
Za tę wiadomość podziękował(a): Pitbear, bigdady69

Podgląd służb 2018/05/06 09:46 #35301

• Chemik
  • Chemik Avatar
  • Preppers Platinum
  • Chcesz pokoju to szykuj się do wojny...
  • Otrzymane podziękowania 191
Nie od dziś to wiadomo :(
"Błogosławiony Pan - Opoka moja,
On moje ręce zaprawia do walki,
moje palce do wojny."

SMS "RYŚ" - Chemik
Time to create page: 0.231 seconds