Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Produkcja tego paliwa kosztuje 25 groszy za litr.

Produkcja tego paliwa kosztuje 25 groszy za litr. 2015/08/14 21:18 #11759

  • Chemik
  • Chemik Avatar
  • Offline
  • Preppers Platinum
  • Chcesz pokoju to szykuj się do wojny...
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania 177
  • Oklaski: 15
Niestety tu mowa o węglu ale zawsze jakaś ochrona środowiska.


www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artyk...a,163,0,1658531.html
"Błogosławiony Pan - Opoka moja,
On moje ręce zaprawia do walki,
moje palce do wojny."

SMS "RYŚ" - Chemik
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.161 seconds